На півночі Рівненщини розпочали масштабну боротьбу з “бурштинокопачами”

Упівнічних районах Рівненщини проводиться масштабне відпрацювання бурштинових територій. Відновлення порядку і законності, яке  розпочалося сьогодні, 12 січня.

«Наприкінці грудня та початку січня цього року до Головного управління Нацполіції в Рівненській області надійшло багато повідомлень про незаконний видобуток бурштину у північних районах області. Тому поліцейські розпочали масштабне відпрацювання цих територій з метою виявлення і припинення нелегального промислу у важкодоступних місцях», – повідомив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін під час брифінгу.

Для цього задіяли більше 20 одиниць спецтехніки. Правоохоронці залучають працівників оперативного штабу, відділів поліції та Нацгвардії до рейдів у протидії незаконному видобутку бурштину. В загальному задіяно – 250 осіб.

На сьогодні відпрацьовано три території незаконного видобутку бурштину. Вилучено 9 мотопомп, затримано 10 громадян.

Загалом, упродовж 2020 року до підрозділів поліції Рівненської області надійшло понад 1 000 заяв та повідомлень, пов’язаних із незаконним видобутком бурштину, 250 із  яких — мають ознаки кримінальних правопорушень.

У результаті проведених заходів за минулий рік вилучено 86 мотопомп, 27 транспортних засобів, понад 2 тонни кілограмів бурштину.

Читайте також: На Радивилівщині вантажівка зіткнулася з легковиком: четверо людей в лікарні (ФОТО)