Мобільний консультпункт у спілці з партнерами провели роз’яснювальну роботу серед школярів

DSC_0072

10 лютого в рамках роботи Мобільного консультаційного пункту соціальної роботи працівники Рівненського обласного та Здолбунівського районного центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з рятувальниками Головного управління ДСНС у Рівненській області та представниками районного осередку товариства Червоного Хреста України провели роз’яснювальну роботу з учнями Спасівської ЗОШ І-ІІІст. та Мізоцького НВК.

Діти ознайомились з основами надання першої домедичної допомоги потерпілим від травм, ушкоджень, опіків, обморожень, при утопленнях; вивчали правила безпечної життєдіяльності у побуті. Цікавим і корисним було практичне заняття щодо дотримання правил безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів з демонстрацією муляжів боєприпасів та засобів захисту. Діти мали змогу приміряти на собі восьмикілограмовий бронежилет та шолом  піротехніків.   Їм організовано ігротеку щодо профілактики негативних тенденцій серед дітей молодшого шкільного віку. В школи передано нформаційні брошури, пам’ятки.

Заходами було охоплено 260 осіб. Також у рамках заходу  фахівці також відвідали сім’ї з дітьми, яким призначено допомогу при народженні, і сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Т.Павлова