Міністерство соцполітики України подякувало Юрію Шменделю за волонтерську діяльність

Відзнаки дев’яти активістам волонтерського руху області вручив заступник голови Рівненської облдержадміністрації Олександр Савчук, подякувавши їм за доброчинність і патріотизм.

Серед нагороджених Подякою Міністерства соціальної політики України є приватний підприємець, директор сервісного центру по ремонту та обслуговуванню комп’ютерної техніки «Компас» Юрій Шмендель. Активний член Здолбунівської сотні  самооборони, Юрій від початку проведення АТО допомагає воїнам ЗСУ та добровольцям в забезпеченні їх продуктами харчування, технічними засобами, обмундируванням. Не залишаються поза увагою і демобілізовані та їхні сім’ї, які отримують завдяки його небайдужості і матеріальну, і моральну підтримку. Юрій допомагає, також, з ремонтом військової техніки та відправкою її на схід країни.

Юрій Шмендель є одним з ініціаторів створення гурту «Нехай». З концертною програмою вони їздять Здолбунівщиною, залучаючи кошти на благодійні потреби.

Волонтерська праця неоціненна. Без участі простих українців не було б тієї армії, яка в нас є сьогодні. Ця відзнака –  лише скромна подяка держави за важливу і важку працю людям, які завжди готові прийти на допомогу.