Голову Здолбунівської райдержадміністрації привітали по-особливому (оновлено)

28 грудня, на останній в цьому році передноворічній сесії Здолбунівської районної ради стався неприємний інцидент: депутат від Аграрної партії Олександр Андріюк у «різному» привітав голову райдержадміністрації кулаком в обличчя.

Про це у фейсбуці написав сам потерпілий Сергій Кондрачук. З допису випливає, що пан Андріюк ображений «за минулу сесію районної ради, коли одним плескали, а іншим кричали ганьба».

Однак, будь-яких інших роз’яснень Сергій Кондрачук не надає. Поки-що. Обіцяє провести з цього питання прес-конференцію 29 грудня об 14:00 год у своєму робочому кабінеті голови райдержадміністрації на трєтьому поверсі будівлі по вул.Грушевського, 14.

Відомо також, що про інцидент повідомили в поліцію, а постраждалий в районній лікарні проходив експертизу отриманих тілесних ушкоджень.

Оскільки події, що передували даному випадку, не всім відомі, читачі новину сприйняли по-різному. Більшість схильна  думати, що голова адміністрації таким чином розплачується за підтримку, надану головному лікарю Здолбунівської центральної районної лікарні Владиславу Сухляку в закритті терапевтичного відділення у смт.Мізоч.

Матиме адекватне пояснення ця ситуація чи основна причина «залишиться поза кадром», наразі невідомо. Хоча сам факт, що для прес-конференції пан Кондрачук взяв «тайм-аут», наводить на думку: обдумує, що сказати.

Оновлено.

Як повідомляє поліція Рівненської області, 28 грудня до них надійшло повідомлення голови Здолбунівської районної державної адміністрації про нанесення йому тілесних ушкоджень.

За цим фактом у поліції проводять досудове розслідування за ознаками злочину, передбаченого частиною 1 статті 125 (умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

Потерпілий вказав на свого кривдника — депутата районної ради. Чоловік вдарив голову РДА під час словесної перепалки, яка розпочалася між «слугами народу» під час проведення сесії районної ради.

Зараз обидві сторони конфлікту дають пояснення слідчим.