Головою Рівненської облдержадміністрації може стати радикал?

Чутки, що головою Рівненської обласної державної адміністрації може стати представник Радикальної партії, з обережністю розносяться по області. І,  мабуть,  для цього є підстави.

Адже, несподівано нічим закінчився форум Радикальної партії, який ще позавчора обіцяв гучні висновки. Напередодні  Ігор Мосійчук у фейсбуці повідомив що, «незважаючи на хворобу, пройшовши відповідні процедури в інституті Шалімова вирушаю з командою юристів в місто Рівне для боротьби з бурштиновою мафією  яка … намагається усунути Володю Ковальчука. Вони думають, що ми відступимо але в цьому і є їхня помилка. Нас не зламати! Ми не дамо безкарно грабувати надра Рівенщини! Всілякі чугуннікови, максимови та їхні посіпаки мають знати, що радикалів не зламати, не залякати і не принизити! Час розплати близько! За нами народ! І жодна бурштинова мафія та кабінетні щури нас не зупинять!».

Наміри представників Радикальної партії, як видно, були досить серйозні. В день проведення ними Форуму втік з міста новоспечений голова обласної ради Корнійчук, в Остріг на інавгурацію. Не було і голови облдержадміністрації Чугуннікова, якого, подейкують, викликав сам Президент. Однак, наступного дня гнівно налаштований Мосійчук був уже далеко за межами Рівного. Поїхав до іншого регіону вирішувати важливі справи.

Те, що така позиція на місцях продиктована подіями зверху – не лише не виключено, а швидше за все так і є. На цьому тижні у Києві намічаються важливі кадрові зміни. Позиція радикалів, у першу чергу їхнього лідера Ляшка, який різко «охолов» після емоційного сприйняття ситуації зі звільненням Ковальчука, може свідчити про те, що таку втрату він попробує компенсувати через призначення члена своєї партії на іншу ключову посаду.

Це лише припущення. Як воно буде, поживемо – побачимо. От тільки трохи незручно перед нашим земляком – не встиг проявити себе як слід і … опустили. Чи справедливо? Мабуть, все-таки, не зовсім. Оптимізму йому на разі вистачає: готується до суду оскаржити рішення щодо свого звільнення та обіцяє, що відсутність кабінету не завадить йому продовжувати і надалі свою діяльність та допомагати громадянам.