Голова облради закликає рівнян дарувати книги бібліотекам

Напередодні Міжнародного дня дарування книг, який відзначають 14 лютого, голова Рівненської обласної ради Сергій Кондрачук разом з депутатами обласної ради від «Європейської Солідарності» Катериною Самардак та Олександром Набочуком відвідали КЗ «Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека».

Керівник закладу Валентина Ярощук ознайомила гостей з роботою закладу. У книгозбірні відвідувачам нині не лише пропонують велику кількість сучасних та популярних видань, а й прагнуть постійно йти в ногу з часом, працюючи над  оцифруванням фонду та регулярно виграючи численні гранти. До того ж у бібліотеці постійно організовують цікаві заходи. Важливо й те, що заклад є інклюзивно орієнтованим.

Наша обласна наукова бібліотека – це сучасний заклад, який, попри випробування карантином, активно розвивається. Звісно, що сьогодні ми також долучилися до дуже правильної справи – дарування книг. Серед подарованих видань – книга Лесі Українки, ювілей якої відзначатимемо днями, а також книги Тараса Шевченка, Любомира Гузара, пригодницькі видання. Тому приходьте до бібліотеки, читайте і долучайтеся до відзначення Дня дарування книг, поповнюючи бібліотечні фонди! – зазначив Сергій Кондрачук.

Читайте також: На Рівненщині обмежели рух приватних авто