Фахівці проекту ПУЛЬС Асоціації міст України консультували потенційну Мізоцьку громаду

unnamed3-640x350В рамках «Децентралізаційного марафону» консультанти проекту ПУЛЬС АМУ відвідали потенційну Мізоцьку громаду, де детально розповіли присутнім, що таке об’єднана територіальна громада та якою вона повинна бути. Адже нині консультанти вже бачать слабкі сторони маленьких громад, і сильні сторони потужних спроможних громад – йдеться в Новинах по-Рівненськи.

Мізоцька громада готова до об’єднання. Однак після низки зустрічей, сусідні села почали замислюватись над тим, аби приєднатися до селища Мізоч, і у такий спосіб утворити потужну громаду. Люди переконані – більшою громадою буде легше розпочати самостійне життя.

unnamed2 unnamed

Консультанти з питань децентралізації порадили сільським головам та депутатам розпочати новий етап перемовин. Якщо буде потужна громада, то будуть кошти на утримання лікарні, закладів культури та на будівництво доріг.

Додаткова інформація.

ПУЛЬС – це п’ятирічний проект міжнародної технічної допомоги, який АМУ реалізовуватиме у коаліції з Радою Європейських муніципалітетів і регіонів (CEMR), Програмою  IREX та Українською асоціацією районних та обласних рад.

Назва проекту ПУЛЬС формується від англійського –  Policy for Ukraine Local Self-governance (PULSE).

Мета проекту ПУЛЬС – посилення місцевого самоврядування, поглиблення демократії, покращення умов для розвитку громад. Більше тут.