Екскурсію дитячою залізницею та цікаві зустрічі організував для дітей РЦ СССДМ

SAM_4373SAM_4385

10.08.2016 – день мандрівок та нових вражень для учасників спеціалізованого табу денного перебування «Романтик» Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Він був насичений цікавими і різноманітними подіями.

SAM_4367

Позашкільний заклад Рівненська дитяча залізниця, в.о.начальника Вишняк Л.О., провели цікаву екскурсійну поїздку. Машиністи, помічники, кондуктори, стрілочники – ці всі обов’язки виконували діти, що вже не один рік навчаються у цьому позашкільному закладі. Наприклад, екскурсію проводив учень Здолбунівської школи №6 Олесь Самчук, а на зворотньому шляху він був уже машиністом тепловозу. Ще один машиніст – учень Здолбунівської школи №5 Дучик Денис. Обидва юнаки у майбутньому хочуть пов’язати своє життя із роботою на залізниці.

Біля Рівненської обласної дитячої бібліотеки дітей чекала майстриня народної творчості Олександра Медвідь, яка розповіла про давні обереги українців.

Під її керівництвом кожен назбирав собі листочки глоду, квіточки конюшини, гілочки туї. У приміщенні бібліотеки під керівництвом майстрині учасники поїздки із задоволенням робили обереги – ПТАХА. Птах – символ  життя радості, достатку. Хвостик з чотирьох гілочок означає чотири сторони світу. Крильцята у птаха із глоду – символу надії. Надії, що усе в житті особливої малечі складеться добре, що закінчиться війна і ми усі будемо жити радісно та  щасливо.

SAM_4381 SAM_4390

Ще один подарунок чекав на присутніх – зустріч з непересічними особистостями, митцями: поетом-бардом, членом національної спілки письменників Валентиною Люліч та майстринею, письменницею Оленою Медведєвою. Валентина зачарувала дітей щирістю, виконанням пісень. Олена – провела присутніх у казковий світ, де кожна історія не тільки цікава, а й повчальна. Із захопленням доторкались діти та дорослі до оригінальних, єдиних в нашій країні мистецьких книжок, вишитих бісером, виготовлених з шовку та кольорової шкіри.

SAM_4393 SAM_4396

З дітьми працювала директор Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Павлова Т.Ф. і спеціалісти центру –  Александрова О.А., Стерник Т.В., волонтер Ірина Хомич, водій Віктор Карасюк.

День пройшов за підтримки Здолбунівської райдержадміністрації, Здолбунівської райспоживспілки (голова Солтис-Шолудько О.Б.), спеціаліста обласної бібліотеки Зої Романухи, депутата міської ради Віталія Чернецького.