Дитячого хірурга Рівненської обласної лікарні судитимуть за ненадання медичної допомоги

images-2

Через неналежне виконання професійних обов’язків, в результаті якого помер 5-річний хлопчик, лікар-хірург КЗ «Рівненська обласна дитяча лікарня» постане перед судом. Обвинувальний акт стосовно особи спрямовано до Рівненського міського суду для розгляду по суті.

Рівненською місцевою прокуратурою спільно з Рівненським відділом поліції ГУНП в Рівненській області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно лікаря за фактом неналежного виконання ним своїх професійних обов’язків, що спричинило смерть неповнолітнього пацієнта (ч. 2 ст. 140 КК України).

За результатами досудового розслідування та проведених експертиз зібрано необхідні докази вини лікаря-хірурга КЗ «Рівненська обласна дитяча лікарня», а саме, що він через недбале та несумлінне ставлення до своїх професійних обов’язків під час чергування в медичному закладі у листопаді 2015 року не надав належну медичну допомогу 5-річному хлопчику, доставленому з високою температурою тіла, внаслідок чого той помер.

Підозрюваний та його захисник ознайомилися з матеріалами кримінального провадження.

За вказаний злочин передбачено покарання у вигляді обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на строк до 3 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

З матеріалів прокуратури Рівненської області .