Директор районного центру соціальних служб отримала високу відзнаку

завантаження (1)

Вищою Урядовою нагородою – Почесною грамотою Кабінету Міністрів України відзначено директора Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Павлову Тетяну Федорівну. Грамоту разом з пам’ятним знаком їй вручив 5 лютого цього року на засіданні колегії обласної державної адміністрації її голова В.Чугунніков.

images

Держава таким чином відзначила сумлінну працю Тетяни Федорівни у сфері соціального захисту населення. Центр, який вона очолює вже більше 20 років, є одним з кращих у Рівненській області. Під її керівництвом та за безпосередньої участі в районі реалізуються важливі соціальні програми. Велика увага приділяється вирішенню проблем сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги: дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, дітей з вадами здоров’я, з числа вимушених переселенців, демобілізованих учасників АТО і членів їх сімей, а також членів сімей загиблих наших героїв.

Свою професійну діяльність Тетяна Федорівна вдало поєднує з громадською роботою. Вона – голова районної жіночої ради, член Президії Спілки жінок Рівненщини, член Президії організації Товариства Червоного хреста, член Президії районної ради ветеранів війни та праці, почесний член районної організації Спілки ветеранів Афганістану, співзасновник спеціалізованого табору «Романтик» для дітей соціально вразливих категорій.

Це уже далеко не перша заслужена відзнака Павловій Т.Ф. за її самовіддану багаторічну працю. Вітаємо Тетяну Федорівну з нагородою і бажаємо їй здоров’я, наснаги та невичерпної енергії у всіх добрих справах!