До першовересневого свята долучились чиновники Здолбунівської РДА

1 вересня у 34 загальноосвітніх навчальних закладах Здолбунівського району відбулися урочисті лінійки присвячені Дню знань. 6367 учнів розпочали навчання у новому 2017-2018 навчальному році.

Цьогоріч навчальні заклади району поповнилися 723 першокласниками, це на 56 дітей більше ніж минулого року. Останній перший дзвоник пролунав для 306 одинадцятикласників (сайт РДА).

Дещо раніше у соцмережах окремі батьки звернулися до президента, міністрів, нардепів і чиновників не робити собі піар-кампанії 1 вересня на урочистостях з нагоди початку навчального року у школах та вважають традицію лінійок совковим рудиментом (Українська правда). До заклику приєдналась, зокрема, Уляна Супрун:

Дорогі колеги в уряді, парламенті і місцевій владі! А ви вже бачили це звернення від батьків школярів не приходити до шкіл 1-го вересня? Подивіться – воно варте уваги, поваги і підтримки.
Уже те, що сучасні діти, народжені в незалежній Україні, змушені терпіти такий пережиток радянщини як лінійка – і в дощ, і в спеку, і стомлені задовгими «урочистостями», – саме по собі обурює.
Діти промови гостей слухають рідко. Батьків ці промови обурюють. Невже хтось досі вважає, що це додає народної любові?
А ще цю совєцьку «лінійку» дітям треба вистояти…

Представники Здолбунівської районної влади не поділяють такої думки, а тому долучилися до святкування Дня знань.Так, з сайту райдержадміністрації відомо, що голова РДА Сергій Кондрачук був присутній на святі у Новомильській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів, його заступник Сергій Гридін побував на святі в Білашівському навчально-виховному комплексі: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад, а керівник апарату райдержадміністрації Ігор Жовтанюк відвідав свято першого дзвоника у Суємській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів.