Для Мізоцької амбулаторії придбали сучасне лабораторне обладнання

P1010004У зв’язку з недостатнім фінансуванням медичної галузі району, коли коштів ледь вистачає на заробітну плату та енергоносії, кожна гривня, інвестована у сільську медицину, є вкрай важливою для покращення якості надання медичних послуг населенню.

На прохання адміністрації районного центру первинної медичної допомоги відгукнулися депутати Мізоцької селищної ради, які своїм рішенням виділили кошти на придбання необхідного медичного обладнання для Мізоцької лікарської амбулаторії в сумі 20 тис. гривень.

Через систему електронних закупівель «Prozorro» було придбано сучасне  лабораторне обладнання: мікроскоп та дистилятор електричний. Кілька днів тому його урочисто було передано працівникам амбулаторії Мізоцьким селищним головою Богданом Похилюком та головним лікарем Центру первинної медичної допомоги Олегом Сумком.

Як пообіцяв селищний голова, це не остання допомога, яку планує надавати медичному закладу територіальна громада. Радує таке розуміння необхідності об’єднувати спільні зусилля задля вирішення насущних проблем, з якими кожного дня стикаються медичні працівники через відсутність належного фінансового забезпечення.

P1010010P1010007