Для медичних закладів закуплять комп’ютерну техніку

Відповідну закупівлю оголошує управління охорони здоров’я Рівненської ОДА у рамках реалізації субпроекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

Техніку використають для запровадження електронного реєстру пацієнтів, хворих на серцево-судинні захворювання повідомляє Рівненська ОДА.

«Також у рамках реалізації проекту Світового банку заплановано впровадити електронний реєстр пацієнтів, хворих на серцево-судинні захворювання. Для його повноцінної роботи передбачається провести доукомплектацію районних лікарень та амбулаторій області комп’ютерною технікою. Тож наразі група консультаційної підтримки проекту розробила технічне завдання на закупівлю понад 300 комплектів комп’ютерної техніки, серверного та мережевого обладнання для впровадження електронного реєстру», – розповідає керівник групи консультаційної підтримки проекту Сергій Рибачок.

Компанії, які хочуть взяти участь у торгах, мають подати свої пропозиції до 25 грудня в управління охорони здоров’я Рівненської ОДА.

Разом з цим, Сергій Рибачок зазначає, що ця закупівля оголошуються повторно, адже минулого разу було недостатньо учасників торгів.