Діти захисників України відвідали ляльковий театр

Вихідного дня районний центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді запросив до себе на гостину першокласників з Глинська, Дермані, Здовбиці, Мостів, та м. Здолбунова, батьки яких захищали, чи ще зараз боронять нашу державу на Сході країни. Далі – поїздка в Рівненський театр ляльок на  перегляд вистави «Снігова королева», яка їм дуже сподобалась.

Під час поїздки мамами для школярів були провідні спеціалісти центру центру Ольга Кухарчук і Тетяна Стерник.

Коли діти повернулись у Здолбунів, на них чекав ще сюрприз – прямо у фойє райдержадміністрації, накритий стіл з бутербродами, різноманітним печивом, дитячою кавою зі згущеним молоком, чаєм. Діти розповідали директору районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Павловій Т.Ф. про свої  враження від перегляду вистави.

Дізнавшись, які будуть особливі діти, не змогла стояти осторонь підприємець Наталя Копанишина, та передала продукти, аби юні мандрівники, їх мами й бабусі далі не були голодними, поки доберуться додому. Як казали в давнину, щоб не «пристали»в дорозі.

І це ще не всі подарунки-сюрпризи, які чекали на дітей того дня. Голова Рівненської обласної ради Володимир Ковальчук, передав дітям пакети з такою необхідною для маленьких школяриків канцелярією.

Поки діти одягалися, одна з дівчаток  розповідала по телефону татові, який на передовій, про свої незвичайні пригоди.

Діти захисників України відвідали ляльковий театр