Діти разом зі священниками помолились до Святого Миколая

Доброю давньою традицією стало запрошувати дітей вразливих категорій на свято Святого Миколая. Ініціаторами заходу є священнослужителі Храму Успіння Пресвятої Богородиці отець Дмитро, отець Ігор, яке щороку підтримує церковна громада.

Клерки Свято Успінського Храму отець Ігор та отець диякон Віталій відслужили молебень до Святителя Миколая, зачитавши ім’я кожного з присутніх. Дітлахи чемно і урочисто із запаленими свічками у руках слухали слова священників.

Хтось вперше вчився хреститись, бо таке виникло бажання і потреба; хтось відчував присутність друзів і розумів, що він не один у цьому житті зі своїми проблемами; хтось просив Бога, аби батьки перестали пиячити і дома було що їсти… Були й такі, які дякували Всевишньому, що їхні батьки, брати повернулись з війни живими. Усі Молились за Мир і Любов.

 

У цей особливий день після служби не забарився Святий Миколай. Він уважно вислухав кожну дитину і щедро обдарував чудовими подарунками.

Передали запрошення на свято та були з дітьми у ці урочисті години директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Павлова і юрисконсульт Оксана Александрова.

Допомогли організувати і провести дійство прихожани церковної громади Петруки – Анатолій та Олександр.

Звершення Молебню проходило у супроводі церковного хору під керівництвом регента Ольги Демчук.

Р.S. Дивовижна Храмова Ікона з бурштину Святителя Миколая, що знаходиться на аналої у центрі Церкви, висипана та подарована Громаді колишнім підопічним, а нині другом районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Вадимом – щирою людиною, гарним чоловіком і батьком для своєї донечки.