Детективом Національного антикорупційного бюро може стати житель Здолбунівщини

images 1

За інформацією з сайту НАБУ 28 грудня 2015 року завершився прийом документів від кандидатів, які бажають взяти участь у конкурсі на зайняття посад Директорів Львівського та Одеського територіальних управлінь Національного антикорупційного бюро України. Це перші територіальні управління НАБУ, створені в рамках реформування державних правоохоронних органів.

Станом на 29.12.2015 документи подали 37 осіб, які бачать себе в перспективі очільниками Львівського управління і 20 осіб – Одеського.  За словами директора  НАБУ Артема Ситника ці два територіальні управління, а згодом ще і Дніпропетровське,  дадуть змогу детективам повноцінно працювати по всій території України.

Повноваження керівника Львівського територіального управління поширюватимуться на Львівську, Волинську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Івано-Франківську, Рівненську, Хмельницьку області, а керівника Одеського територіального управління – на Одеську, Херсонську, Миколаївську, Кіровоградську області.

НАБУ здійснюється також конкурс на посади детективів синхронно з набором кандидатів на адміністративні посади Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. За словами А.Ситника у січні НАБУ буде сформовано на 80%.

За інформацією, наданою нам особисто, документи до конкурсної комісії на посаду детектива НАБУ подав наш земляк і, як уже стало відомо, він допущений до тестування. Бажаємо йому успішно пройти всі випробування і досягнути наміченої цілі!