Депутати Здолбунівської райради у різкому зверненні застерегли Зеленського від антиукраїнського реваншу

Це звернення місцеві обранці підтримали сьогодні, 26 лютого, на черговій сесії районної ради за ініціативи фракції “Європейська Солідарність”. Про це повідомляється на фейсбук сторінці “Європейська Солідарність-Здолбунівщина”.

У зверненні, яке вніс на розгляд депутатів голова фракції “ЄС” Василь Тимощук, зокрема, йдеться про таке:

“Ми, депутати Здолбунівської районної ради, висловлюємо свою стурбованість останніми подіями, які відбуваються в Україні й починають мати системний характер.

Окремі представники влади часів Януковича, за підтримки проросійських медіа та блогерів, ведуть цілеспрямовану кампанію з дискредитації здобутків Революції Гідності та її учасників. Результатом безкарної діяльності цих налаштованих проти України осіб стала пропозиція директора ДБР Ірини Венедиктової скасувати Закон «Про недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань, та визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України» від 2014 року. Констатуємо, що вперше на такому рівні відкрито порушується питання реваншу, помсти, переслідування тих, хто брав участь у подіях Революції Гідності”…

Завершується текст звернення досить різкими словами: “…Закликаємо представників державної влади пам’ятати непоодинокі приклади і з новітньої історії України, що той, хто сіє московський вітер, обов’язково пожне українську бурю”.

За це звернення проголосували депутати усіх фракцій, представлених у Здолбунівській райраді: 25 – “за”, 0 – “проти”, 1 – “утримався”.