Депутат обласної ради боротиметься проти підняття цін за проїзд у маршрутках

Цілком можливо, що з 5-го числа проїзд в маршрутках Рівне-Здолбунів подорожчає орієнтовно на 30 відсотків. Тепер до Рівного можна буде доїхати за 12 гривень. Перевізники пояснюють таке підвищення здорожчанням палива і підняттям мінімальної зарплати.

Вільне тарифоутворення дозволено з минулого року рішенням Уряду, тому вплинути на ситуацію, яка збурила населення, важко, якщо не сказати, що неможливо. Не миритися з цим закликає депутат обласної ради Володимир Ковальчук. Адже, дуже багато здолбунівчан працюють у Рівному і впоратись з додатковими витратами їм буде важко.

Про те, що він уже готує депутатські запити до управління інфраструктури та промисловості Рівненської ОДА і Рівненського обласного територіального відділення антимонопольного комітету, депутат написав у фейсбуці на своїй сторінці.

 

Також Володимир Ковальчук ініціює нараду з цього питання за участі голови райдержадміністрації Сергія Кондрачука. Він переконаний, що підняттям ціни за проїзд  людей змушують компенсувати перевізникам їхній недобір прибутків.