“День талантів” пройшов у спеціалізованому таборі денного перебування

SAM_4339День 9 серпня у спеціалізованому таборі денного перебування «Романтик» Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для дітей вразливих категорій пройшов під девізом «День талантів».

У приміщенні бібліотеки діти демонстрували свої здібності: співали, розповідали приказки, гуморески, грали на гітарі.

 

SAM_4364

Багаторічний волонтер Романюк Н.М. провела заняття студії образотворчого мистецтва, під час якого учасники табору розфарбовували фігурки з гіпсу, передані районною організацією Товариства Червоного Хреста України.

У міському парку діти малювали на асфальті, грали у рухливі ігри. Спеціаліст районного центру зайнятості Білоус Н.С. провела вікторину на знання професій та розповіла про історію деяких з них. У гості до дітей табору завітав заступник голови Здолбунівської райдержадміністрації Орлов М.В., який поспілкувався з учасниками табору, цікавився перспективами старшокласників і потребою у допомозі.

Працівники кафе «Любава» пригостили дітей смачним обідом.

З дітьми працювали: Павлова Т.Ф.- директор Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спеціалісти центру Стерник Т.В., Александрова О.А., Тищенко К.О.

День пройшов за підтримки приватних підприємців Єгорової В.М., Болотнюк О.О, Фурманчука В.І, Смаль Г.М., приватної особи Болотнюк Р.Г

. SAM_4363  SAM_4363