Чиновник з Києва анонсував скорочення-збільшення працівників центрів зайнятості

завантаження

У результаті реорганізації кількість працівників, які займаються адміністративною та господарською роботою, має зменшитись на 40%.

Водночас буде збільшено кількість персоналу, який буде безпосередньо надавати послуги населенню та роботодавцям.

Про це заявив виконуючий обов’язки Голови Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко під час робочої поїздки на Рівненську область – повідомляє Рівненська ОДА.

«Реформування служби зайнятості дозволить покращити якість послуг, які вона надає населенню та роботодавцям. В першу чергу ми намагаємося скоротити адміністративний персонал. Усі вивільнені працівники пройдуть перенавчання та в подальшому вони надаватимуть послуги населенню. У результаті ми очікуємо покращення наших сервісів, що впливає на ринок праці», – розповів Валерій Ярошенко.

d973e9da3a78782bb9cf333939927d58 7536e11661e1b87a397ff496f2c88a6b

Також центри зайнятості втратять статус юридичних осіб, замість них будуть створені філії. У результаті базові центри будуть розвантажені з точки зору документообігу та зможуть сфокусуватись на наданні послуг населенню та роботодавцям.

«Рівненська служба зайнятості має достатню базу для перекваліфікації тих, хто звернувся до центрів вперше та безробітних. У першу чергу, це перенавчання на робітничі спеціальності. Такі професії є найбільш затребувані на ринку праці. Це важливо, що служба надає таку послугу. Тому ми хочемо, аби ця система була збережена», – підкреслив заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.