Бюджетна комісія обласної ради відмовилася піарити Зеленського за кошти платників податків Рівненщини

У місцевих обранців виникло чимало запитань до того, як і що будується в Рівненській області.

Сьогодні, в п’ятницю, 5 лютого, відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків. На ньому депутати мали спрямували бюджетні кошти (нерозподілений резерв 2020 року) у розмірі 17 мільйонів 400 тисяч гривень на так зване «Велике будівництво».

Проєкт рішення з цього питання, як і належить, готувала Рівненська ОДА. Найбільші суми пропонувалося спрямувати на добудову дитячого садочка у Горбакові, реконструкцію приймального відділення обласної клінічної лікарні та спорткомплекс поблизу Макарова у Рівному. Проте, у місцевих обранців виникло чимало запитань як до критеріїв відбору об’єктів, так і до того, як на цих об’єктах проводяться роботи. Свою думку озвучив голова обласної ради Сергій Кондрачук:

Як наслідок 10 голосами «за» (ще один депутат від «Слуги народу» утримався) депутати не підтримали проєкт рішення, який виносився на засідання комісії, вирішивши понад 17 мільйонів гривень нерозподіленого резерву не спрямовувати на запропоновані ОДА об’єкти, переглянути як перелік об’єктів, так і запропоновані на них суми, та зібратися на засідання вже наступного тижня.