Буща запрошує на етно-еко фестиваль

У с.Буща Здолбунівського району 06-07 липня 2017 на свято Купала пройде етно-фестиваль “Буща Папороть”. Це святкування є традиційним для села і щороку збирає чимало люду з навколишніх сіл та інших куточків району.

Фестиваль об’єднує в собі екологічні, оздоровчі, спортивні, музичні, творчі, виставкові та інші культурно-розважальні програми в стилі «етно».

Протягом фестивальних днів будуть  проводитись спортивно-історичні гутірки, майстер-клас по характерництву (оздоровча практика) та майстер-клас  «Травниця»  з  частуванням  чаями  з  трав, зібраних на території національного парку, частування кулішем, ухою та стравами місцевої кухні, катання на конях та поні.

В рамках проведення фестивалю заплановані:
-піша екскурсія екологічною стежкою “Від Волині до Поділля”;
-веломандрівка маркованим веломаршрутом «Велика пригода в Дермансько-Острозькому національному природному парку»;
-відкритий турнір з футболу та волейболу;
-мистецька програма «Купальський вогнецвіт» за участю творчих аматорських колективів Рівненщини;
-сільський вуличний квест та купальська розвага «Водяні битви»;
-купальські обрядодії: плетіння віночків, пускання вінків на воду, купальські ігри та хороводи, запалення купальського вогнища;
-фаєр-шоу та етно-денс.

Програму фестивалю “БУЩА ПАПОРОТЬ” можна скачати тут

Також територія фестивалю включатиме локації:  мистецька галявина, галявина для малечі,  дике поле, стовп–сюрприз від національного природного парку “Дермансько-Острозький”, етнофотозона,  наметове містечко «Готель під зорями» та зона барбекю.

Розклад руху маршрутних таксі на Бущу:

Джерело: сайт Здолбунівської РДА.