Архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон провів богослужіння у Римі

іларіон 1451812309

 

 

 

 

 

 

Як повідомляє Рівненська єпархія Української православної церкви Київського патріархату, 26-27 грудня 2015 року голова Управління зовнішніх церковних зв’язків архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон на чолі делегації відвідав Італію.

Першого дня делегація зустрілася з українською громадою у місті Удіне, де архіпастир відслужив Божественну літургію, під час якої підносилися молитви за парафіян, український та італійські народи і Богом бережену Українську державу.

27 грудня делегація УЗЦЗ відвідала столицю Італії місто Рим, де відбулася знакова подія для Української Православної Церкви Київського Патріархату – у Баптистерії  було звершено першу архієрейську Божественну літургію, яку очолив архієпископ Іларіон.  Вважається, що в Баптистерії був хрещений імператор Костянтин Великий. Віруючі української діаспори молились за свою Батьківщину, воїнів, котрі її захищають на сході, та просили у Господа миру, єдності і благословення. Завершилось Богослужіння молитвою «Боже Великий, Єдиний».

Така знакова для віруючих Української православної церкви Київського патріархату поїздка відбулась з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета