А Ви все знаєте про рік Вогняної Мавпи?

monkey-2016

Наближається 2016 рік – рік Вогняної або Червоної Мавпи, яка за східним календарем повноцінно вступить у свої права 8 лютого. Знавці цього календаря звертають увагу на те, що покровитель року завжди впливає на події, що в ньому відбуваються, а водночас і на долі людей. А так як мавпа – це дуже цікава тварина, то сюрпризи вона готує такі ж інтригуючі, як і відтінок її шерсті у 2016 році – червоний і подразнюючий.

Кожних 12 років мавпа приходить до нас у різних образах – то вона Водяна (1992 рік), то Дерев’яна (2004 рік), то Червона, як зараз. І непросто Червона, а Вогняна. Це значить, що і рік нас чекає яскравий і незабутній. Повноправною хазяйкою Мавпа стане у лютому, та вже з першого січня вона почне диктувати свої правила.

Червона Мавпа – тварина непередбачувана, любить створювати екстремальні ситуації, отже, очікуйте різних перешкод при реалізації своїх планів. Тільки ні в якому разі не здавайтесь та з розумінням ставтесь до проблем (витівок мавпочки) – мавпа дуже поважає працелюбних і допоможе втілити заплановане, насолоджуючись при цьому тим, як ви долаєте труднощі. Їй імпонують наполегливі, а не ті, хто покладається на долю.

Розбагатіти не докладаючи зусиль зможуть хіба що одиниці. Найбільше шансів на успіх у цьому плані матимуть три знаки зодіаку – Водолій, Лев і Близнюки. Так як мавпочка дуже винахідлива і метка, типова ситуація може враз кардинально повернутися в сторону непередбачуваного успіху.

Не слід забувати, що мавпа любить жартувати над іншими, але не терпить жартів над нею самою. Вона не сприятиме тим, хто обманним чи протиправним  шляхом сподівається на удачу. Більше того, такі люди відчують на собі принцип бумеранга. Афера, скоріш за все, повернеться крахом.

Мавпі подобається все нове і екзотичне, вона любить подорожувати і відвідувати незнайомі місця. Ваш відпочинок у наступному році має бути вдалим і таким, що запам’ятається надовго, особливо якщо ви вирушите туди всією сім’єю.

2016 рік, хоч і високосний, зате сприятливий для створення сім’ї. Щасливими будуть ті, чиї почуття щирі, а кохання справжнє. Цей період хороший, також, для народження дітей. Тим, хто ще шукає свою половинку, слід бути сміливішими.

Мавпа має добре розвинену інтуїцію, тому жінкам у наступному році щаститиме більше, ніж чоловікам. І це має просте пояснення: просто чоловіки частіше рубають з плеча в той час, як жінки обдумують ситуацію. А підбурювати їх на нестримність буде все те ж яскраво-червоне звірятко.

В чому зустріти Новий рік? Віддайте перевагу одягу з натуральних тканин і відтінків, які нагадують колір вогню чи полум’я, одягніть прикраси. Накрийте  стіл стравами, які любить мавпа і основне, зустрічайте Новий рік у веселій дружній компанії  з добрими, світлими думками і намірами.

В цілому, 2016 рік обіцяє бути динамічним, емоційним, повним несподіванок і не простим, так що нудьгувати не доведеться.