28 липня 2016 року в Києві відбудеться Українська хода, яку очолить Філарет

imagesЗ нагоди відзначення річниці хрещення Київської Руси-України, 28 липня, по завершенні літургії (близько 11:00 – 11:20), від  Володимирського патріаршого кафедрального собору у м.Києві (бульв. Шевченка, 20) до пам’ятника святому князю Володимиру Великому відбудеться Українська хода.

Традиційна Хресна хода цього року матиме особливий акцент – вона має об’єднати всіх, хто бажає добра, миру, перемоги Україні і визнання автокефалії Української Православної Церкви. Пройти Хресною ходою, помолитися за Україну, показати собі і всьому суспільству, друзям і ворогам, що український народ бажає, щоб в Україні була Єдина Помісна Православна Церква – закликає офіційний веб-сайт «Церква.info».

Приєднатися до хресної ходи, яку ініціює патріарх Філарет, запрошує генеральний прокурор Юрій Луценко. В ефірі телеканалу «112» він звернувся до патріотів і патріотичних організацій, які збираються протистояти хресній ході Української православної церкви Московського патріархату, з проханням приєднатися до ходу УПЦ Київського патріархату на чолі з патріархом Філаретом.

Луценко запевняє, що ним, зі службового боку, буде зроблено все необхідне для безпеки учасників ходи. І додав, що особисто стане в колону патріарха Філарета.