19 жовтня з Рівненського аеропорту відправляється перший літак до Шарм-ель-Шейху

11105

Принаймні, такий анонс опубліковано на сайті Рівненської ОДА. Там запевняють, що вже цього тижня представники туроператора TPG та перевізник BRAWO AIRWAYS підпишуть угоду з Рівненським аеропортом про старт чергової чартерної програми до Єгипту.

Представники туроператора планують, що чартерна програма діятиме до весни 2017 року та передбачатиме по два рейси до Єгипту щотижня. Зокрема, з рівненського аеропорту літаки літатимуть до Хургади та Шарм-ель-Шейху. “Всі квитки на рейс продані, і це вселяє віру в те, що програма буде не менш успішною, ніж до Турції», – каже голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

Разом з тим, він підкреслив, що наразі залишається відкритою проблема заблокованих рахунків рівненського аеропорту та забезпечення його відповідною технікою для роботи аеропорту в зимовий період.

«Наразі ми з’ясовуємо, яка техніка необхідна першочергово. Цілком можливо, що ми будемо її орендувати. Адже купувати дороговартісну техніку заради однієї чартерної програми недоцільно. Разом з тим, хотів би поінформувати, що зараз активно йдуть підготовчі роботи щодо запуску регулярного рейсу на Люблін. Зокрема, польська сторона вивчає технічні можливості нашого аеропорту», – наголосив очільник області.