Водії, увага! Поліція розпочала комплексні заходи під назвою “Небезпечний вантаж”

DG-FLYER1

До 30 червня на території всієї області триватимуть цільові заходи з виявлення порушень при перевезенні небезпечних вантажів.

Правоохоронці звертатимуть увагу на наявність у водіїв необхідних документів, відповідність маркування транспортних засобів, які перевозять небезпечні вантажі, наявність інформаційних таблиць або знаків-табло небезпеки та їх стану, який повинен відповідати державним стандартам.

У разі вчинення водіями порушень, відповідальність за які передбачена статтею 132-1 (порушення правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів та правил проїзду великогабаритних і великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами) Кодексу України про адміністративні правопорушення та пунктом 22.5 Правил дорожнього руху України, їх буде притягнуто до адміністративної відповідальності.

Тож правоохоронці звертаються до усіх громадян, у тому числі водіїв транспортних засобів, ставитися з розумінням до посилених заходів контролю на дорозі – повідомляє відділ комунікації ГУНП в Рівненській області.