Під час благодійного забігу у Здолбунові збиратимуть кошти для наших земляків

Першого вересня у Здолбунові відбудеться благодійний забіг, присвячений Дню знань. Однак матиме цей захід і благодійне спрямування – під час нього збиратимуть кошти для двох наших юних земляків, яким дуже потрібна допомога.

Усім, хто прагне долучитися до забігу, варто приходити на площу Героїв Майдану у Здолбунові 1 вересня, де з 17.00 відбуватиметься реєстрація учасників. Початок забігу – о 18.00.

Забіг пролягатиме таким маршрутом: площа Героїв Майдану (біля БКЦ) – вул. Фабрична – вул. Незалежності – вул. Гетьмана Полуботка – вул. Грушевського – площа Героїв Майдану. Дистанція – 1 кілометр.

Збір коштів проводитиметься для лікування:

Дмитра Якубця, 2001 р. н., учня Здолбунівської гімназії. У юнака діагностовано хронічний гломерулонефрит та полікістоз нирок. Окрім того, йому необхідна операція з пересадки нирок.

Арсена Цицика,  2006 р. н. з с. Богдашів. Діагноз хлопця – гісциоцитоз Х з клітин Лангерганса, супутній діагноз – бульоз та кісти в легенях, грибок легень. Арсен перебуває на лікуванні з липня минулого року.

Усі зібрані кошти перерахують одразу на місці події, поділять навпіл та перепадуть сім’ям хлопців. Усі ці дії відбуватимуться у присутності свідків та журналістів, а також фіксуватимуться шляхом складання акту прийому-передачі.

Організатори забігу – Здолбунівський клуб любителів бігу, Rivne Running Club, Товариство Червоного Хреста в Україні.